Notice: session_start(): A session had already been started - ignoring in /home/nusaybi1/ozaskintrans.com/_class/baglan.php on line 3
Hakkımızda
Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

İLETİŞİM

Hakkımızda

Hakkımızda

Merkezi Mersin / Türkiye ÖZAŞKIN TRANS 2010 yılında kurulmuştur.Firmamızda karayolu tasımacılığı alanında Avrupa, Asya ve Balkan ülkeleri ile karşılıklı olarak düzenli servis hizmeti verilmektedir tamamı nakliyat deneyimli iyi derece dil bilgisi sahip personellerimiz hizmet kalitesini en ust düzeye tasımak için müşteri odaklı hizmet verebilmek ve talepleri daha etkin bir organizasyon ile karşılamayı ilke edinmiştir.

ÖZAŞKIN TRANS çeşitli katagorilerde geniş araç filosu özel teknik donatım ve modern teknik ekipmanlarıyla donatılan araçlarla yüksek kalitede nakliyat ve servis hizmeti sunmaktadır. Sürekli çalıştığımız ülkeler ise avrupadan Almanya, İsviçre, Hollanda, Fransa, Avusturya, İsveç, Belçika,Çek Cumhuriyeti, Polonya ,Bulgaristan,Yunanistan,Romanya'dan Türkiye’ye ve ayrıca Irak, İran, Suriye,
Ürdün, Azerbeycan, Gürcistan, Ermanistan, Bulgaristan ve Kıbrıs'a iki taraflı olarak geniş ve kaliteli araç hizmet vermekteyiz.

Frigolu (+,-) kapalı kasa bölmeli frigo ve ADR olmak üzere araçlarımızla opsiyonel hizmet sunmaktayız.